Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu son zamanlarda ekranların en çok izlenen yarışma programı olmaya hak kazanmıştır. Bu oyunda gizli olan kelimeleri bulmaya çalışarak kendi bilginizi rahatlıkla ölçebilirsiniz. Hem bilgilerinizi tazelemiş olacaksınız hemde yarışmayı kazanmayı amaçlayacaksınız.

 

Kelime Oyununda karşımıza çıkan kelimeleri "mouse" ile en hızlı şekilde bulup en az harf kullanarak bulmaya çalışıp yarışmayı kazanmaya çalışacaksınız. Kelime Oyununda en yüksek puanı siz yapın ve lider olun. 

 

Birbirinden zorlayıcı yüzlerce kelime sizleri bekliyor! Önce kendi kelime bilginizi en kısa sürede, en az harfi alarak bulduğunuz kelimeler üzerinden sınayın, daha sonra aldığınız puanlarla arkadaşlarınızla yarışın.

 

Kelime oyunda puanlarınız açılmamış her harf için 100’er puan olarak hanenizde birikiyor. Kelime oyunda zamana karşı yarıştığınızı asla unutmayın. Hedefiniz en kısa sürede, en az harf yardımıyla doğru cevabı verebilmek. Oyun sonunda sizinle aynı puanlara sahip rakiplerinizin önüne oyun sonunda kalan dakikalarınızla geçebilirsiniz.

 

Misafir olarak ya da kayıt olarak oynayabileceğiniz bu oyunda nickinizi girdikten sonra oyuna başlıyoruz. Sorulara yanıt vermeye çalışacağız. Bakalım ne kadar puan toplayacağız. Kelime oyununu oynamak için tıklayın


meritroyalbet giriş